środa, 12 lutego 2014

Słoneczne Stabłowice - Archicom

Przy Stabłowickiej 118c-118f powstaje kolejne osiedle na Stabłowicach. Deweloperem jest Archicom i za jego stroną internetową kilka informacji:
KAMERALNIE WŚRÓD ZIELENI
Zamieszkaj w zielonej części Stabłowic nad brzegiem Bystrzycy. W I fazie wieloetapowej inwestycji  powstaną trzy budynki – trzypiętrowe, o klasycznej architekturze (mieszkania na ostatnim piętrze z mansardami). Do dyspozycji mieszkańców będzie naziemny parking  z możliwością nabycia miejsca postojowego na wyłączność. Przyległe do osiedla tereny nadrzeczne stanowią wspaniałe uzupełnienie jego terytorium, zapraszając do wypoczynku poza domem. Wzdłuż ulicy Stabłowickiej mieszczą się szkoły, przedszkola i sklepy. Łączność z centrum miasta zapewniają trzy arterie komunikacyjne: ul. Legnicka i Pilczycka oraz AOW, a szybki rozwój dzielnicy skutkuje planami dalszej rozbudowy infrastruktury komunikacyjnej w najbliższej okolicy.

NAJLEPSZE UKŁADY MIESZKAŃ
Ideą przewodnią jest zaoferowanie możliwie ustawnych przestrzeni w wysokiej jakości wykonania, przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny. Każdy metr mieszkania został maksymalnie wykorzystany, by wykluczyć niepotrzebne koszty.  Zastosowane układy nawet na niedużej powierzchni zapewniają pełną funkcjonalność każdego z pomieszczeń, ze szczególnym uwzględnieniem zachowania swobody komunikacji oraz wydzielenia strefy dziennej, miejsc do pracy, na szafy itp. Do dyspozycji mieszkańców będą 4 pomieszczenia na rowery i wózki oraz plac zabaw.

KORZYSTNY I BEZPIECZNY ZAKUP
Dwupokojowe mieszkanie można kupić już od 175 000 zł, a trzypokojowe od 240 000 zł. Partnerem w kredytowaniu inwestycji jest Bank Pekao SA. Specjalnie dla klientów Archicomu przygotował on dedykowaną ofertę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Sam proces zakupu uprościliśmy do minimum:  złożenie wniosku kredytowego i podpisanie umowy rezerwacyjnej trwa tylko kilka dni. To pierwsza inwestycja we Wrocławiu prowadzona w oparciu o rachunek zastrzeżony ESCROW, co oznacza, że pieniądze klientów są w pełni zabezpieczone przez bank nadzorujący inwestycję.

ŚWIAT PRZYRODY TUŻ PRZY DOMU
Zachodnią granicę osiedla wyznacza rzeka Bystrzyca. Z okien cieszyć będą kolory zmieniającej się przez cały rok przyrody. Wokół Bystrzycy jest jak w rezerwacie przyrody. Ciszę i wytchnienie znajdują tu kaczki, łabędzie i kuropatwy, przy rzece spacerują czaple i bociany. Nieopodal znajduje się malowniczo usytuowana stadnina koni oraz stawy. Gęsta sieć ścieżek rowerowych i terenów zielonych wokół gwarantuje mnóstwo możliwości aktywnego spędzania czasu. To sielski kawałek własnego świata przyrody, w granicach tętniącego życiem miasta.

NAD RZEKĄ – ULUBIONE INWESTYCJE WROCŁAWIAN
Od 27 lat z sukcesem projektujemy i realizujemy unikatowe w skali miasta inwestycje. Pierwszy inteligentny budynek, pierwsze chronione osiedla, osiedla społeczne, jedyne we Wrocławiu lofty, biurowiec Renaissance Business Centre tuż przy Rynku, nawiązujący do XIX-wiecznej kamienicy z charakterystyczną fasadą z niebieskiego szkła – to tylko nieliczne z ponad 150 projektów Archicomu. Po sukcesie rynkowym, jakim okazała się Olimpia Port, wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa nad rzeką, zapraszamy do poznania kolejnej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz